V PS4 karda oynadın Button from yüzleri görüyorum yani 4 kağıda Onun dışında İşte diğer çalışan her yerde benzer karakter gösteriyor durumda işte çarpı 2 çok yakalayamadım ama onda da 4 kaldı atmışlar da yine geziyorsun bu oyun sistem 4 kairat kaldırıyor tek dil tek sen de biliyorsun Ferhat kaldırıyor de bu ondan da ama bir yok kaldırmaz sana o zaman 4 kağıda bu sefer olacak baktım işte Batı zorlanamaz Hadi geliyorum ben bunu diyen kişinin Oynadığı her şeyde desteğinin olması lazım Bu kadar basit yok 4 daha

çok Melis Tekin Behzat Ç 1440 Hekim ile yeterler çift oldu mu Haydi haydi uçuyorsun ama teki bile yeterli Yani bu acayip iyi bir oyun makinesi bütün özellikleri canavar Onu anladık orada şüphe yok canlı canlı söyleyeyim şu anda satılıyor 15 bin lira fiyatı var tabii taksit biliyorsun 6'ya düştü yani İki buçuk iki buçuk lira vereceksin ve şimdi sana bir önceki de zaten aşağı yukarı böyle her şeye entepe yani 80 diyorum ki tane is expressed sana başka soru soruyorum şimdi yine aynı yerden bakıyorum 87 model var 20 bin lira

Neymiş söyle bakayım sana özelliklerini 980 TL bunun bir önceki modele gibi düşün şimdi olmayıp da başka markalara da baktım Bu tip laptoplar bucaklar 25 bin liraya kadar laptop ekran kartı var ya da işte 980 Lee'nin meyvesinden koymuş Tan yüksek performans ama 25 30 bin liraya kadar oyuncu bilgisayarları fiyatına satılıyor hangisini almak lazım anlattıklarımı düşünüyorsan bundan ekran kartı gücü zayıf olan bir bilgisayara laptopa daha fazla para verir misin daha asla böyle sokarım kullanım şekline