taşınabilir olmasını istiyorum falan diyorsan o zaman bir dizüstü düşüneceksiniz ama Benim öyle bir derdim yok Ben büyük ekran isterim mümkünse 27 inç falan olsun isterim laptop en büyüğü 10 olmuyor ona da işte dışarıdan ekran takacaksan Ozan laptop olmasının bir anlamı kalmıyor o zaman masaüstü isterim ben kendim kullanıyorum da diyor Hatta belki 2 ekran 4K bir ekran yerine bence full HD 2 ekran 3 ekran durumuna bağlı şey almıyoruz ben bu laptoplar fiyatları biraz fazla yüksek çift 980 güzel bir şeydir

buçuk 1070 var Burada ev veya düşünüldüğü zaman ben diyorum ki bu da taşınabilir bunu yapıyorsa Note ekran Ayriyeten Eğer senin laptopunu çeşitli yerlerde gezip dolaşıyoruz an ama o zaman taşınabilir ama Evden işe işten eve geliyorsan yani 2 saat 2 arasında gidip geliyorsan sadece bunu götürsün iş yerinde mi Onu söyle bari onu söyle Bağlar kullanabilirsin ya da işte ne bileyim arkadaşların toplanıyor Sen bu Yani bunun sana cebinde bıraktığı para miktarı da kendi fiyatı yüksek olmasına rağmen laptopa göre bayağı bir

şey var 15 gün demiştik 6 taksit 1 ay daha 2500 var bir de iş için dizüstü bilgisayar 5070 masaüstünden daha hızlı oldu bir dur 1980'lerde hazır hiç arada fark olmayacak dedi mobil denilen sürüm lazım Daha fazla olduğu her şey olmasın Aynı şey olsun yine bizim için önemli 1060 da böyle çocuk Vallahi ben çok beğendim oğlum Bir öncekinde beğenmiştim ama 980 in o zaman zaten söylemiş Eğer şimdi bu daha gönül rahatlığı ile alınabilecek Ben zaten %100 bunuda Bu dediğin gibi olmasın ama eserlerin içerisinde