bir şey yaptı dedi yani zeydi ortadan kaldırdı yani olmadan sen 4K 60 fps alamıyorum eski Nesibe adam geldi tek başına sağladığı bunu artık Demek ki ondan devam edecek Bu da güzel dediğin gibi 4 kağıda kesinlikle ikisi birlikte çalışırsan iyi performans veriyor 2560 x 1440 sayıda ekip bile yeterli sana geri kalan özellikleri de harika daha ötesi yok hani şu anda daha ne yaparsın diye baktım zaman lütfen için uygunsa arayıp güzel ürün yani böyle bir sistem kurabilir misin Tabii ki de gidip standart elde edemiyor Adana

Hayırlı olsun diyecek Ne diyeyim Ne söyleyeyim de olsun Şimdi 65 65 wlo-6c sobadan herkes zaman Vallahi ben 7000 TL civarında bir PC 945 5426 olarak 7215 Ali ama biz fiyatları ortalamadan aldık Eve internet üzerinde fiyatları aradığın zaman sevgili izleyiciler bir parçayı diyelim ki 310 TL ile 39 buluyorsunuz Ama en çok mağazaları 320 127 6700k işlemci miz var yine Altın şuan en güçlü işlemci sevgili izleyiciler işlemcisi Intel Core i7 arasında en güzel en modern olan işlemci

işlemci anakart size bol bol üyesi olmasının yanı sıra 20 ve 100'ün üzerinde pek çok ekran kartı bağlı değil bağlantı var Yani aslında çoklu ekran kartı bağlantılar yapmak yeni nesil izle içme sesi ile bağlamak ve diğer bileşenleri kullandığı için gideriz yani İlk olarak herhangi bir genişleme Yapma gözünü 811 eklemek istiyorum Beraberinde olduğu için Ethernet kablosu bu kafamıza bağlamadan kablosuz olarak yine Ama burada karşınızda daha da büyük bir bilgisayar var yine her şey bir arada ekran klavyesi altında bileşenleri bu işlere baktığımız zaman