masası bileşenlerinin yer alması daha önce masaüstü işlemci kullanan nerededir üstü bilgisayar bileşenlerini tutup bilgisayarda neden koymadık var sevgili hem boyut farkı var hem de üretim teknolojilerine fark var hem de Başkadır aylarda artar var bunda Recep masaüstü bileşen var diyor ama hangi masaüstü bir işim var izleyeceğim bir de bunu paylaşacağım 980 ekran kartı ihtiva ediyor 7 ve 980 değil de 980 deyince orada bir insan bir durak diyorsan ki hafta yapmış bu tür bilgisayarlardan seviyesi

olan yani dizüstü bilgisayarlarda kullanılan farklı ekran kartını görmüyor Neden Çünkü bir masaüstü 980 Muazzam derecede ile birlikte gerçekten büyük 1980'e Ben masaüstü koyacağım beni götürür diyorsun Bunun neresine nasıl sürdürüyorlardı Nasıl oluyor için açık bakıyoruz sevgiliyiz ekran kartı nerede nasıl olduğunu göreceksin sonra tasarıma bakalım çünkü şu kapağını kaldırdığım zaman izleyeceğiniz görecekler Şurada çok acayip göre Demir Adam'ın gözleri gibi Iron Man'in gözleri gibi gözler çizgiler var

Kaza tasarımda ama masaüstü işlemcisi 950 Pro 12 levha kanunları piyasadaki en hızlı bir tanesi sistemde 64GB önemlisi kardeşlerime geçtik artık sevgiliyiz de gidersin masaüstü bilgisayarlar dizüstü bilgisayarlarda yeni nesil işlemciler ekran kartları var hayatımızda o zaman Recep Budak ir daha yakından gördüm ama dediğim gibi önce çok Iron Man demir adam gözünü bir yakından bak şimdi kasa büyük dedi ki Recep ölçülerini net olarak verelim ne kadar büyüklükte ve ne kadar ağrısı 428 milimetre uzunluğunda