kalınlıkta bir noktada aynı diye sevgili izleyiciler Mesela bu kısım en yüksek kısmı uç kısım daha doğrusu bize bakan ön kısım en ince kısmı oluyor bu dizüstü bilgisayarın tasarımı Neden böyle derseniz alt kısımdan hava alacak arka kısmından hava tahliye edecek ve eskimiş olması alacak bize zaten bana bakacağız menteşesinin ortada yer aldığını görüyoruz Bu şekilde İstediğiniz zaman burada balpetek bir doku var arkasında Yine bal peteği blok var klasik oyuncu dizüstü bilgisayarda tasarımdaki spor araba

haklarını bunda da görebiliyoruz Şimdi ben bile bu üstteki gözlere şimdi Demir Adam Iron Man gözlerine benzettim Ama bu resmi insanın diyeceğim Sadece benim aklıma gelen bir nokta oldu bu noktalar ekstradan kurdu açtığımız zaman görebiliyoruz ortada Monster logosunu geliyoruz genel olarak baktığım zaman sürer 8 kasa ancak özellikle hassas ve boy etkili Sen bu kasanın bizzat taşınması var dedi Evet 4.8 kilogram ağırlığında yani takvimi olarak 5 kilo diyebiliriz Bu bağlamda sevgili izleyiciler dizlerinizin üzerine

koyup taşıyacağımız çalışacağımız bir bilgisayar değil masanın üzerine kullanılmak ve ağır İşleri'ne ağır oyunları kaldırmak üzere tasarlanmış menteşenin ne kadar geriye yaptığında böyle görebiliyoruz ekranınızın tam olarak geriye aldığınızda bu noktada duruyor dediğimiz gibi ortadan tutuluyor sporda Elimizin altında çalışma Konuşur musun Ama bu şekilde olacak tabii ki bir tane de bununla birlikte kullanıyor şimdi onu kapattığımız zaman yan taraftan yani yan profil bu şekilde görünüyor Bir de bu açıdan