öpüyoruz açtıktan sonra oradan açalım burada Işık canımızın yandığını görüyoruz yine burada Kasım üstündeki çizgiler var sevgili izleyiciler dümdüz bir satış yok karşımızda Yani dün sıralarda hafif eğimli bir yapısı var bu kısımlara baktığımız zaman monitör geri aldığımız hoparlörler açıkta kalıyor hoparlörler iki yanı konumlandırılmış altısında ekranı kapattığım zaman buradaki ışıkları da görebilirsiniz yeşil renkte olduklarını görebiliyoruz bizde yanıp sönüyor olarak buradaki ışıklarda Bir de animasyon Yani bir hareket

var hem klavye ışıklandırması hem de kasanın arkasındaki ışığı ayarlayabiliyor musun mesela siyah rengi aldığımız zaman bunu kapatmış oluyoruz hem ve rengi alalım bir değiştirdim Şimdi rengimize değiştirdik kırmızı rengi alalım sarı renge yeşil turuncu renkler arasında bu şekilde rahatlıkla geçiş yapabiliyoruz Bir de bunun animasyonu değiştirebiliyoruz mesela tıraş mı olduğunu seçiyorum şu an tıraş mı oldun lanTempo moduna alıyorum Tempo modundan dans moduna alıyorum umutlar dalga ne çekti yani şöyle

söyleyelim ışığının yanma resmini nasıl döneceğini nasıl değişeceğini etkileyen ayarlar onlar hem ışıklandırma için arkadaşı kandırma için hem de klavye için ayrı ayrı ayarlamak Menteşe detaylarına yakından bakıyoruz hareket esnasında ki gördüm bu şekilde sevgili seyirciler burada İki taraftan tutulduğunu görebiliyoruz önlem bakışta ise ortanın tamamen düz olmadığını yan taraflara doğru bir şey mi olduğunu görebiliyoruz buna üstteki çizgileri tam olarak başladığı yerden başlıyor ön tarafına